Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Activityware IT (3536 niezalogowanych)
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Joasiu,no weź...ochajtaj się z holenderką....
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
no chyba to zrobie tez bede jezdzic rangeiem po roli i bede miala czas na nudzenie sie bo bycie zona Holendera daje bedzo druk leven .
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Hahaha,nawet nie sposób zaprzeczyć
Zgłoś wpis
4 Posty
MAREK ZEGAREK
(PM77)
Początkujacy
francisław napisał:
Jaka słoma??? Nie jestem wieśniakiem urodziłem się w Hadze a moja rodzina od strony mamy pochodzi z Świnoujścia. Więc ni jestem wieśniakiem.Jeżdżę Range roverem z 2004 roku więc nie jestem wieśniakiem


NIE MOGĘ PRZEJŚĆ KOŁO TEGO SPOKOJNIE FRANCISZKU ja wnioskuje z twoich wypowiedzi że jesteś naprawde zwykłym WIEŚNIAKIEM zawracasz dupe i wqurwiasz ludzi tematami o których nie masz pojęcia czepiasz się i robisz z siebie PATRYJOTĘ na co ty liczysz na oklaski dla mnie jesteś wieśniakiem z wystającą słomom w butach wozisz się taczką gnoju z 2004 rokuuu a holenderkę jaką posiadasz to łaciata z wioski ŚWIŃSKIE/UJŚCIE. Ja pochodze ze Świnoujścia i wstyd mi za ciebie. A i na przyszłość jak wpadniesz na pomysł umieszczenia nowego wątku na forum przemyśl to ze dwa razy i jak nadal będziesz miał dylemat zamieść lepiej ogłoszenie PILNIE POSZUKUJE PSYCHOLOGA okolice Hagi na wczoraj
Wielki szacun dla kolesi którzy ciongneli ten wątek i próbowali koledze pokazać drogę do strzelenia se baranka pozdrawiam

Przeryłem neta i znalazłem fote pasującą FRANCISŁAWA
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
twoje zdjecie profilowe tez by do niego pasowalo
Zgłoś wpis


Bliżej nas